Albayrak Depolama

Albayrak Depo, depolama ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş eşyalarınızın güvenli ve profesyonel olarak saklanmasına yarayan ve anahtarı sadece sizde bulunan, sigortalı bir depolama hizmetidir. Albayrak Depo depolama hizmetleri ihtiyacınıza özel eşya depolama çözümleri sunmaktadır.

Albayrak Depolama fiyat belirlemek ve daha güvenli paketleme sunabilmek için expertizlerimiz ile ön keşif yaparak yerinde fiyat vermektedir.Albayrak Ev, Ofis, Fuar, Kurumsal ve Parsel (Koli veya Mini Depo)Depolamacılığı Yapmaktadır.

Eşyalarınız Artık Evinize Sığmıyor mu ? Kolay Yolunu Bulduk.! Dep-odalar Sistemi Türkiye'de İlk Olarak Firmamız Tarafınca Uygulanmaktadır.Atmaya Kıyamadığınız Tarih Kokan Eşyalarınızı Biz Sizin İçin Özel Odalar da Saklıyoruz.Dep-Oda Güvencesiyle Hem Sizin İçin Hemde Bizim İçin Değerli Olan Eşyalarınız Artık Dep-oda'da Güven Altında;Aklınız Eşyalarınızda Kalmasın..

Kimler Kullanabilir

 • Evinde tadilat yapanlar.
 • Bulunduğu şehir ya da ülkeden taşınanlar.
 • Evinden daha büyük ya da küçük eve taşınanlar.
 • Ev ya da ofisindeki yer kaplayan eşyalarını depolamak isteyenler.
 • Ofisindeki belge ve evraklarını güvenle arşivlemek isteyenler.
 • Eşyasını Atmaya kıyamayanlar,

 • Albayrak Depo Güvenlidir Çünkü;

  Albayrak Deponuz kapıdan alındığında kapısı kilitlenir ve anahtarı sadece sizde bulunur.

  Albayrak Deponuz mühürlenir ve mühür numarası size teslim edilir.

  Sizin dışınızda kimse deponuzu açamaz.

  Albayrak Deponuz ve eşyalarınız kapınızdan alındığı andan itibaren Yapı Kredi Sigorta güvencesi altındadır. (Bu hizmet için ekstra ücret talep edilmez.) Nakliye ve Depolama Sigorta poliçeleri ile eşyalarınız kaza, yangın ve hırsızlığı karşı sigortalanır.

  Maksimum verimlilik prensibiyle tasarlanan Albayrak Depolar, eşyalarınızın, saklandığı veya taşındığı anlarda hareket etmesini engelleyerek, korunmasını sağlar.

  Bildiğimiz İşi Yapıyoruz; Her İşi Değil..